KPSS şartı olmadan devlet kadrosunda çalışmak mümkün: Bu kurum, yüksek maaşla çalışacak personel arıyor

Askeri Elektronik Sanayi ya da kısaca ASELSAN, işçi alımı yapıyor. Üniversite mezunları için yeni bir imkan sunan bu ilanlarda KPSS koşulu aranmıyor. Pekala ASELSAN hangi alanlarda alım yapacak? ASELSAN’da aranan şartlar neler, takımlara nasıl müracaat yapılabilir?

ASELSAN çok fazla takıma alım yapacak. İş ilanlarıyla ilgili ayrıntılar da merak konusu oldu. Bir başka merak konusu da hangi kısımlardan mezun olanlar için ASELSAN’da iş imkanlarının olduğu. Bu kurumda çalışacak çalışanlara yüksek maaş ödemesi yapılacağı aktarılanlar ortasında. Pekala rastgele bir KPSS şartının olmadığı ASELSAN’daki işçi alımlarının ayrıntıları neler? Kurumda şu an hangi takımlarda çalışmak mümkün?

ASELSAN’da çalışabilirsiniz

Bünyesinde pek çok farklı alanda çalışma imkanı sunan ASELSAN, iş arayanlar için müjdeli bir habere imza attı. Kurum çatısı altında, 17 farklı takımda alım yapılacağı açıklandı. İlana nazaran, Makine Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Proje Yöneticisi, Uygulama Yazılımları Mühendisi üzere pek çok mühendislik alanında alım yapılacak. Halkla ilgiler ve lojistik üzere alanlarda da müracaatların başladığı açıklamalar ortasında.

Başvuru nasıl yapılabilir?

ASELSAN’da çalışmak isteyen vatandaşlar işçi alımlarıyla ilgili ayrıntıları kurumun resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilir. ASELSAN’ın resmi sitesi üzerindeki ‘Kariyer‘ kısmından, işçi alımları hakkında merak ettiklerinize karşılık bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir