Kemer’de yol ve kaldırım çalışmaları


Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yaptığı yol ve kaldırım çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Beldibi Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde ve Kemer Yeni Mahalle Tavukkıran mevkisinde kaldırım onarım çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, Yeni Mahalle 421 sokakta yaptığı kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Göynük Mahallesi 3080 sokakta da kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, 3022 sokakta yol yapım çalışmalarına başladı.

Belediye ekipleri, Arslanbucak Mahallesi 279 sokakta bozuk yolların tamiratını kısa sürede tamamlayarak halkın kullanımına kazandırdı. Tıkanan yağmur suyu mazgallarının da temizliğinin yapıldığı bildirildi.

Tekirova Mahallesi 7021 ve 7035 sokaklarda bozulan ve tahrip olan yerlerde onarım ve bakım çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, Ulupınar Mahallesi Dağdibi mevkisinde yaklaşık 400 metrelik 1500 metrekarelik yol yapım çalışmasına başladı.

Yaptığı dev alt ve üstyapı çalışmaları ile Kemer’in çehresini değiştirerek daha modern hale getiren belediye ekipleri, Kuzdere Mahallesi ve diğer mahallelerde yapılacak olan kilitli parke taşı ve bordür döşeme işi ihalesi kapsamında yaklaşık 30 bin metrekare yol, 10 bin metrekare kaldırım çalışması yapıldığını kaydetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir